ANASAYFA > KURUMSAL > Yönetim Şeması > GENEL MÜDÜR: Dr. Dursun Atilla ALTAY > Genel Müdür Yardımcısı : Cafer SEZGİN > Bilgi İşlem Daire Başkanı: Çetin ÇİBUK

Çetin ÇİBUK

Bilgi İşlem Daire Başkanı

ccibuk@iski.gov.tr

1974 yılında Iğdır'ın Tuzluca ilçesinin Kayaören Köyünde doğdu. Tuzluca ilçesinde ilk okulu ve orta okulu tamamladı. Devlet Parasız Yatılı Sınavı neticesi lise öğrenimini Gümüşhane ilinde Andolu Öğretmen Lisesinde tamamladı.1990 yılında başladığı Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi- Elektrik Bölümünden 1994 yılında mezun oldu. Askerlik görevini Ağrı' nın Patnos ilçesinde Kısa Dönem er olarak ifa etti. Temmuz 1995 de tamamlanan askerlik görevinden sonra sırasıyla; İÇDAŞ Demir-Çelik, Makel Elektrik Türk Telekom A.Ş. şirketlerinde çalıştı. Mart 1997'de Türk Telekom A.Ş. İstanbul Yakası Baş Müdürlüğü'nde Bilgi İşlem Bölümünde mühendis olarak başlayan çalışma hayatı; Eminönü Telekom Müdürlüğü ve Bilişim Ağları Bölümlerinde devam ettikten sonra Ocak 2006 da tamamlanmıştır. Türk Telekom A.Ş. ' de yaklaşık on yıllık bir çalışmanın akabinde 12 Nisan 2006 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı, Bilgi İşlem Müdürlüğü görevine getirildi.

Çetin ÇİBUK, 6 Eylül 2007 tarihinde İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Daire Başkanı olarak görevlendirilmiştir. Evli ve 3 çocuk babası olan Çetin Çibuk İngilizce ve Farsça biliyor.

Highslide JS
Highslide JS
İSKİ Bilgi İşlem Daire Başkanı Sn. Çetin ÇİBUK
Highslide JS

Highslide JS