İSKİ GENEL MÜDÜRÜ AHMET DEMİR: “İSKİ KENDİSİYLE YARIŞIYOR”

28.12.2015
27.10.2010

İSKİ GENEL MÜDÜRÜ AHMET DEMİR: “İSKİ KENDİSİYLE YARIŞIYOR”

       
İSKİ Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Demir, Kurumun hedeflerini açıkladı. 4 yıl içerisinde tüm atıksu altyapısını tamamlayarak, Marmara Denizi’ne ve derelere arıtılmamış atıksu girişinin olmayacağını müjdeledi.


       
İSKİ’de, Daire Başkanlığı seviyesindeki tüm birimlerin, 2010 yılı içerisinde gerçekleştirilen faaliyetlerin sunulduğu, yeni hedeflerin belirlendiği brifing programı yapıldı. Bir hafta süren brifing sunumlarının ardından İSKİ Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Demir kurumun faaliyetlerini değerlendirerek, kurum hedeflerini açıkladı.

İSKİ’nin bugünkü konumunu geçmiş yıllarla mukayese ederek, ürettiği hizmetle bir çok kuruma öncülük yaptığını vurgulayan İSKİ Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Demir; “ Ürettiğimiz hizmetle İstanbulluların beklentilerini çok yükselttik. Artık İSKİ kendisiyle yarışır bir konumda. İstanbulluların geçmişte yaşadığı sıkıntılı günler dikkate alındığında, İstanbul bugün tarihinin en bereketli dönemini yaşıyor. Ancak bu bizim için yeterli değil. Hizmet kalitemizi sürekli kılmak ve daha iyi noktalara getirmek durumundayız. İstanbullular bunu hak ediyor” dedi.Konuşmasında İSKİ’nin hedeflerini de açıklayan İSKİ Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Demir, 4 yıl sonunda köylerde dahil olmak İstanbul’un tüm atıksu altyapısını bitireceklerini belirterek, derelere ve Marmara Denizine arıtılmamış atıksu girişini tamamen önleneceği müjdesini verdi.   Kurum içinde düzenlenen brifinglerde 24 adet birim tarafından 2010 yılında yapılan faaliyetler ve hedefler sunuldu. Brifingler sayesinde farklı birimlerin faaliyetleriyle ilgili bilgi alışverişi yapılırken, birimler arasında koordinasyon sağlanıyor.